05.01.2021, 10:51
Ja w tym roku na święta mamie i siostrom kupiłem świece zapachowe. To bardzo użyteczny prezent, u mnie w domu używa się ich cały czas np. przy wspólnych wieczorach czy do kąpieli. Znalazłem stronę, na której jest masa świątecznych zapachów, wybrałem zimowe kompozycje i pachną bardzo ładnie https://www.sklep.bispol.pl/fragrance-lines
