19.12.2020, 23:26
Budowa domu to sporo wyzwań i decyzji, a jedną z ważniejszych jest wybór ogrzewania. Ja wybrałam pellet jako ekologiczne paliwo powstałe z odpadu drzewnego. Do tego dobrałam system Defro https://www.defro.pl/ z kotłem Beta. Wiem, że to był dobry wybór bo i obsługa łatwa, bezpieczna i dość sporadyczna. Po samym procesie spalania pozostaje mi troszkę popiołu pod drzewka.
