16.11.2020, 22:26
Są osoby, które decydują się na zakup nieruchomości pod wynajem. Według mnie to dobra decyzja, opłacalna. Przynajmniej ja nie narzekam. Mam takie nieruchomości w Warszawie. A, że zajmuję się jeszcze innymi rzeczami, wiecznie w biegu jestem to zaczęłam współpracować z Per Modum i teraz oni barddzo profesjonalnie zajmują się zarządzaniem najmem. Muszę przyznać, że mogę na nich polegać w 100%. Jestem spokojna, że wszystko jest dopilnowane na bieżąco.
