Aby pomóc urodzie warto stosować różne suplementy wspomagające urodę. Ja od trzech miesięcy biorę oeparol. To olej z wisiołka w kapsułkach. U mnie działa super - ładnie nawilżył mi skórę i wzmocnił włosy i pazniokcie. Wiadomo, że nie od razu popraił się wygląd skóry ale po jakiś 6 tygodniach zażywania zobaczyłam różnicę. Dodatkowo olej wzmacnia odpornośc, więc szczególnie teraz warto go brać by uniknąc infekcji.
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
|
Jak pomóc urodzie ? ;)
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
