27.09.2020, 10:13
Niezależnie od tego czy kupujecie, czy sprzedajecie nieruchomość, warto skorzystać z pomocy rzeczoznawcy. Przekonałam się o tym sprzedając moje mieszkanie. Kliencie chcieli płacić mniej, ja chciałam więcej... W końcu koleżanka dała mi ten namiar https://rzeczoznawcy.net.pl/rzeczoznawca-bielsko-biala/ na kancelarię Sipex. Ich rzeczoznawca sporządził operat szacunkowy i realnie ocenił wartość mojej nieruchomości. Miałam przewagę w negocjacjach i dostałam za mieszkania tyle, ile chciałam.
