26.09.2020, 14:35
Ciężko powiedzieć, my zdecydowaliśmy się z żoną postawić na własny lokal gastronomiczny. Było to duże wyzwanie, także przy zakupie wyposażenia. Całe szczęście trafiliśmy na Invest Horeca gdzie dobraliśmy praktycznie wszystko. Dobre ceny, rzeczowe podejście do klienta i jasne warunki oraz terminy realizacji. Pozdrawiam i mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję dla swojej przyszłości!
