27.08.2020, 00:00
My otwieramy własną halę produkcyjną. Niewielką i na razie z samą produkcją głównie, ale z czasem dojdą badziej rozbudowane działy. Nie wiem tylko co z naprawą maszyn ? Może taka obsługa w zakresie utrzymania ruchu świadczona przez firmę zewnętrzną będzie tutaj najlepszym z rozwiązań ? Nie opłaca mi się przygotowywać takie działui zatrudniać ludzi na razie.
