21.01.2019, 20:27
Ja teraz dobieram meble do swoje aranżacji sypialni, zdecydowałem się na to żeby cała była w bieli, tak jak tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/Porady/sho...ialnia-311 to wygląda. Co o tym myślicie? Wydaje się to być bardzo dobrym pomysłem, tok sobie myślę. Jest stylowo i klasycznie. Tylko dodatki muszę kupić.
