17.08.2020, 11:11
(13.08.2020, 10:58)Zdrowa i Rozważna napisał(a): Bezpieczeństwo rodziny oraz moje jest dla mnie najważniejsze. Razem z mężem wykupiliśmy ubezpieczenie domu, w razie ,,W". Dodatkowo zdecydowaliśmy się na montaż monitoringu, ponieważ mieszkamy nieopodal centrum Warszawy. To była bardzo dobra decyzja, ponieważ ktoś sporo razy zarysowywał mój samochód, a dzięki kamerą wyszło kto jest za to odpowiedzialny. Bardzo polecam montaż takich urządzeń wokół domu.
W sumie ja też całkiem sporo zyskałem dzięki temu, że zdecydowałem się na montaż monitoringu. Mam aktualnie kamery takie jak https://sklep.alkam-security.pl/czujki-a...-wifi.html, które zapewniają podgląd z kamer w czasie rzeczywistym. To naprawdę się przydaje.
