13.08.2020, 16:23
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.08.2020, 16:23 przez daria kowalik.)
Hej kochani,
Organizuję sobie właśnie mały remont i chcę powiesić sobie w sypialni obraz mojej babci, który potrzebuje solidnego, ale i ładnego obramowania. Moja sąsiadka poleciła mi ramy kraków. Sądzicie, że to dobry wybór? Pozdrawiam
Organizuję sobie właśnie mały remont i chcę powiesić sobie w sypialni obraz mojej babci, który potrzebuje solidnego, ale i ładnego obramowania. Moja sąsiadka poleciła mi ramy kraków. Sądzicie, że to dobry wybór? Pozdrawiam
