13.08.2020, 10:58
Bezpieczeństwo rodziny oraz moje jest dla mnie najważniejsze. Razem z mężem wykupiliśmy ubezpieczenie domu, w razie ,,W". Dodatkowo zdecydowaliśmy się na montaż monitoringu, ponieważ mieszkamy nieopodal centrum Warszawy. To była bardzo dobra decyzja, ponieważ ktoś sporo razy zarysowywał mój samochód, a dzięki kamerą wyszło kto jest za to odpowiedzialny. Bardzo polecam montaż takich urządzeń wokół domu.
