15.07.2020, 14:44
Ja miałam operację korekty moich uszu, miałam mocno odstające i był to mój kompleks. Wybrałam na chirurga doktor Żukowską z Łodzi, z polecenia. I efekt jest taki jak chciałam, wyglądam ładnie, uszy są małe i zgrabne, doktor naprawdę wykonała super robotę.

