07.07.2020, 05:58
Tak zgadzam się a także polisy na życie. Nie znamy przyszłości nie wiemy co się wydarzy jeszcze. A los lubi płatać figle i różne rzeczy się dzieją. Lepiej być zabezpieczonym.
|
Ubezpieczenie domu i mieszkania
|
|
07.07.2020, 05:58
Tak zgadzam się a także polisy na życie. Nie znamy przyszłości nie wiemy co się wydarzy jeszcze. A los lubi płatać figle i różne rzeczy się dzieją. Lepiej być zabezpieczonym.
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|