Dachu niestety nie budowałam, ale za to mam dach cieknący i brak odpowiedniej gotówki, by cały wymienić. Zastanawiałam się nad wykonaniem szczelności dachu płaskiego. Wiele słyszałam, że dziura w poszyciu dachu wcale nie musi być tam, gdzie akurat cieknie. U nas po prostu nie widać gdzie. Co sądzicie o takich badaniach? W Twoim przypadku, jeśli będziesz robić dach płaski, może warto tez od razu takiemu badaniu poddać dach. A tak w ogóle to poczytaj o izolacjach, na pewno Ci się przyda https://suez.com.pl/pl/c/Dachy-plaskie/130 .
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
|
Budowa dachu.
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Budowa dachu. - przez muffinka - 26.02.2020, 00:53
RE: Budowa dachu. - przez dariaa - 26.02.2020, 23:46
RE: Budowa dachu. - przez dariaa - 27.02.2020, 14:59
RE: Budowa dachu. - przez dama89 - 27.02.2020, 15:20
RE: Budowa dachu. - przez mistrzbudowlany14 - 10.05.2020, 22:11
RE: Budowa dachu. - przez lefkarst234 - 23.05.2020, 23:30
RE: Budowa dachu. - przez kontroler - 27.05.2020, 08:10
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
