12.03.2020, 21:41
A myślałeś już o ogrzewaniu? Jak nie to pomyśl o gazowym ogrzewaniu na bazie LPG? Ja zastanawiam się nad ofertą tej firmy http://lpgdirect.pl/ Gaz jest rozwiązaniem ekologicznym a powinniśmy zwracać uwagę na to bo jakość powietrza spada. Podana firma nie tylko jest dostawcą gazu LPG ale także może zainstalować lub wydzierżawić zbiornik magazynowy.
