11.03.2020, 18:51
Jeśli o mnie chodzi to ja razem z moją żoną zdecydowaliśmy się na budowę domu drewnianego, całorocznego, gdyż nie mieliśmy możliwości wzięcia kredytu hipotecznego na budowę. A jak wiadomo domy drewniane są tańsze w budowie więc starczyło nam to co mieliśmy odłożone. O takich domach poczytacie tu https://mawit.com.pl/aktualnosci/tanie-d...aloroczne/
