02.03.2020, 21:26
Jeszcze przed budową domu chcemy zrobić ogrodzenie. Zaczynamy budowę w lato, wiec mamy jeszcze chwilę na to, a jak ogrodzenie będzie to zawsze mniejsze ryzyko, że ktoś się będzie tam kręcił. Chcemy żeby ładnie wyglądało, ale też było wytrzymałe. Co myślicie o takich ogrodzeniach? https://ogrodzenia-betonowe.com.pl/ofert...we-stalowe Macie je u siebie?
