27.02.2020, 10:36
A mnie się takie ogrodzenia z siatki średnio podobają
my postawiliśmy na porządne drewno, trzeba tylko pamiętać o tym, by takie ogrodzenie porządnie zaimpregnować
Potrzebny jest tylko dobry środek do zabezpieczenia drewna i można działać
Firma Altax ma szeroką gamę dobrych jakościowo produktów - od farb, poprzez impregnaty czy bejce.
my postawiliśmy na porządne drewno, trzeba tylko pamiętać o tym, by takie ogrodzenie porządnie zaimpregnować
Potrzebny jest tylko dobry środek do zabezpieczenia drewna i można działać
Firma Altax ma szeroką gamę dobrych jakościowo produktów - od farb, poprzez impregnaty czy bejce.
