10.02.2020, 10:59
Mam takie wrażeni, że jeśli chcemy zjeść dobrze i smacznie to warto udać się do jakiegoś większego miasta jak chociażby do Warszawy. Jest to bardzo duże miasto w którym znajduje się mnóstwo fajnych miejsc w którym można zjeść coś innego i niedrogiego. Ja od jakiegoś czasu myślę o skosztowaniu sushi i słyszałam, że w Warszawie jest restauracja Garo Sushi gdzie serwują najlepsze sushi. Podobno danie to jest tutaj przygotowywane zgodnie z tradycją do którego przyrządzana wykorzystuje się określone składniki i tak właśnie je tutaj robią
