24.06.2026, 11:50
Pracuję w branży budowlanej i ostatnio kolega z pracy powiedział mi, że zainwestował w kurs AutoCAD Plant 3D. Stwierdził, że to mega przydatne narzędzie w projektowaniu instalacji przemysłowych. Serio, nie miałam pojęcia, że tyle można zrobić dzięki takiej aplikacji. Zastanawiam się czy samodzielne szkolenia rzeczywiście przynoszą aż takie rezultaty. Ktoś próbował? A tak w ogóle to znalazłam ich stronę z ofertą https://www.mum.pl/szkolenia/autocad-plant-3d/ i wygląda na to, że mają fajne programy.
