11.06.2026, 10:45
Dzięki za radę. Zrobię jednak nowe zdjęcie bez okularów – nie chcę kombinować. Doceniam, że powiedziałeś wprost.
|
Mam zdjęcie z dowodu – ale w okularach
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Mam zdjęcie z dowodu – ale w okularach - przez Dikar - 11.06.2026, 08:55
RE: Mam zdjęcie z dowodu – ale w okularach - przez Monte - 11.06.2026, 10:29
RE: Mam zdjęcie z dowodu – ale w okularach - przez Dikar - 11.06.2026, 10:45
|