08.06.2026, 08:40
W temacie komputerów przemysłowych to widziałam ostatnio, że jest sporo fajnych rozwiązań na rynku. A tak w ogóle to zastanawiałam się, co wy sądzicie o ich używaniu w warsztatach czy fabrykach? Kumpel z branży mówił mi, że ma świetne doświadczenia z jedną firmą, a trafiłam też na ciekawą stronę, gdzie mają sporo informacji o tym. Można tam zajrzeć i zobaczyć różne modele: https://balticad.eu/ Myślę, że warto się rozejrzeć!
