Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Mieszkanie w Warszawie bez właściciela, czy to realne?
|
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 256
Liczba wątków: 13
Dołączył: 24.09.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Nie wiem ale zakup mieszkania za atrakcyjną cenę w stolicy nie jest łatwy, ale warto szukać takich perełek jak na przykład osiedle Poematu w Falenicy w warszawskim Wawrze. To osiedle z bardzo ładną okolicą i niską zabudową oraz doskonałą komunikacją
|
| Wiadomości w tym wątku |
RE: Mieszkanie w Warszawie bez właściciela, czy to realne? - przez enigma - 26.05.2026, 16:20
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: