24.05.2026, 09:13
A wy jak to ogarniacie z tymi lekami? Wpadłam na pomysł, że warto mieć coś porządnego do przechowywania ich w domu, bo u mnie zawsze jest bałagan. Ostatnio trafiłam na stronę, gdzie są różne pudełka na leki. Wygląda to całkiem fajnie i może pomóc w utrzymaniu porządku. Jak ktoś chce, to tu znajdziecie: https://www.amapack.pl/ Może macie jakieś sprawdzone sposoby na organizację medykamentów?
