24.05.2026, 09:06
Zastanawialiście się kiedyś nad leasingiem mieszkania? Szczerze mówiąc, miałam taką rozmowę ze znajomym ostatnio i powiedział, że to może być naprawdę fajna opcja dla osób, które nie chcą od razu wykładać dużych pieniędzy na nieruchomości. Fajnie by było zobaczyć jakie są w ogóle możliwości w tym temacie, a przy okazji trafiłam na https://r4r.pl/ gdzie można znaleźć więcej informacji. Może ktoś już korzystał z takich opcji? Ciekawa jestem waszych doświadczeń!
