22.05.2026, 11:50
A wy jak to widzicie, czy nauka gry na instrumencie może stać się fajnym hobby? Słyszałam od znajomych, że to super sposób na relaks i rozwijanie kreatywności. Ostatnio natknęłam się na ofertę zajęć z nauka gry na pianinie radom. Zastanawiam się, czy warto spróbować, bo to chyba nie tylko dla dzieciaków. Fajnie by było nauczyć się grać coś ładnego i może nawet zagrać kiedyś przy ognisku. Jakie macie doświadczenia w tym temacie?
