20.05.2026, 08:33
Ktoś z Was podróżował ostatnio busem do Niemiec? Słyszałam, że jest sporo opcji i różne firmy oferują transport. Ostatnio koleżanka mówiła mi, że wybór busa to kluczowa sprawa, bo niektóre są naprawdę komfortowe, a inne... no cóż, szkoda gadać. Swoją drogą, trafiłam na fajny artykuł o tym jaki bus z dolnośląskiego do niemiec wybrać https://rmsolar.pl/jaki-bus-z-dolnoslask...ec-wybrac/ Myślicie, że warto zwrócić uwagę na jakieś konkretne szczegóły przy wyborze?
