13.05.2026, 11:50
Cześć, dawno nie byłem w kinie i kompletnie wypadłem z obiegu. Co teraz grającego w kinach naprawdę polecacie? Może coś, co zrobiło na Was lepsze wrażenie niż zwiastun?
|
Dawno nie byłem w kinie i kompletnie wypadłem z obiegu.
|
|
13.05.2026, 11:50
Cześć, dawno nie byłem w kinie i kompletnie wypadłem z obiegu. Co teraz grającego w kinach naprawdę polecacie? Może coś, co zrobiło na Was lepsze wrażenie niż zwiastun?
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników! |
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Dawno nie byłem w kinie i kompletnie wypadłem z obiegu. - przez navor - 13.05.2026, 11:50
RE: Dawno nie byłem w kinie i kompletnie wypadłem z obiegu. - przez Xevor - 14.05.2026, 02:22
|