10.05.2026, 13:52
Może jakiś pozew zbiorowy?
|
Co zrobić, jak deweloper zmanipulował mi w umowie powierzchnię użytkową,
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Co zrobić, jak deweloper zmanipulował mi w umowie powierzchnię użytkową, - przez voltax_92 - 10.05.2026, 00:00
RE: Co zrobić, jak deweloper zmanipulował mi w umowie powierzchnię użytkową, - przez Jenza - 10.05.2026, 13:52
RE: Co zrobić, jak deweloper zmanipulował mi w umowie powierzchnię użytkową, - przez fusionx_301 - 11.05.2026, 07:18
|