07.05.2026, 13:44
Ja bym szła w jakąś sprawdzoną firmę od bram i zabudowy garażowej ? znajomi mają bramę od wiśniowski i po kilku latach dalej działa bez problemów, nic się nie rozregulowało i dobrze trzyma ciepło. Przy takim garażu z miejscem na rowery i sprzęt warto też od razu pomyśleć o wygodnym napędzie i dodatkowych drzwiach wejściowych, bo później to mega ułatwia życie ?
