03.05.2026, 12:27
Ciekawi mnie, co lepiej sprawdza się przy wysyłce delikatnych rzeczy – folia bąbelkowa czy może wypełniacze papierowe? Mam wrażenie, że folia daje lepszą ochronę, zwłaszcza ta, którą widziałam w Pakolandii.
|
Opakowania
|
|
03.05.2026, 12:27
Ciekawi mnie, co lepiej sprawdza się przy wysyłce delikatnych rzeczy – folia bąbelkowa czy może wypełniacze papierowe? Mam wrażenie, że folia daje lepszą ochronę, zwłaszcza ta, którą widziałam w Pakolandii.
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników! |
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Opakowania - przez fanka - 03.05.2026, 12:27
RE: Opakowania - przez Nexorix - 03.05.2026, 15:19
RE: Opakowania - przez FrostPhantomX - 03.05.2026, 15:59
RE: Opakowania - przez malkontentis - 21.05.2026, 09:43
RE: Opakowania - przez marika - 4 godzin(y) temu
|