28.04.2026, 10:39
(25.04.2026, 18:10)kowal46 napisał(a): co myśliscie o oponach bf goodrich advantage all season, bo szukam czegoś na jazdę przez cały rok bez zmiany opon. Mówią, że na deszczu i suchym trzyma to całkiem pewnie jak na całoroczne, macie jakieś doświadczenia? dajcie znac, czy warto kupować
Też ostatnio gdzieś widziałam, jak ktoś polecał te opony i sama się zastanawiam nad zakupem
wygląda to jak dobra opcja
