23.04.2026, 10:22
Z innej beczki. Czy ktoś z Was pracuje w salonie samochodowym?
Myślę o tym - https://www.praca-dealerbmw.pl/ Czego się spodziewać?
Wiadomo - zależy mi, aby wszystko było poukładane, dobre pieniądze, fajne szefostwo.
Myślicie, że to dobry kierunek?
Myślę o tym - https://www.praca-dealerbmw.pl/ Czego się spodziewać?
Wiadomo - zależy mi, aby wszystko było poukładane, dobre pieniądze, fajne szefostwo.
Myślicie, że to dobry kierunek?
