22.04.2026, 09:33
Też marzy nam się dom jednorodzinny gdzieś niedaleko Warszawy. I z tego co wiem to osiedla pod miastem buduje firma NIKO https://nikod.pl/ , czy ktoś z Was wspołpracował już z tym deweloperem ? Jak wrażenia ?
|
Zakup domu - porady
|
|
22.04.2026, 09:33
Też marzy nam się dom jednorodzinny gdzieś niedaleko Warszawy. I z tego co wiem to osiedla pod miastem buduje firma NIKO https://nikod.pl/ , czy ktoś z Was wspołpracował już z tym deweloperem ? Jak wrażenia ?
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Zakup domu - porady - przez Mango - 11.03.2026, 16:58
RE: Zakup domu - porady - przez pitipitu - 20.03.2026, 09:05
RE: Zakup domu - porady - przez natala - 20.03.2026, 19:24
RE: Zakup domu - porady - przez numa - 22.04.2026, 09:33
RE: Zakup domu - porady - przez fanka - 10.05.2026, 17:50
RE: Zakup domu - porady - przez Seriz - 11.05.2026, 10:14
|