27.03.2026, 12:04
Na działce mieliśmy problem z zalegającą wodą po opadach i zaczęliśmy szukać czegoś mocniejszego jak spalinowa pompa do wody brudnej bo w takich sytuacjach liczy się wydajność i możliwość pracy bez dostępu do prądu
|
Oferta ogrodów
|
|
27.03.2026, 12:04
Na działce mieliśmy problem z zalegającą wodą po opadach i zaczęliśmy szukać czegoś mocniejszego jak spalinowa pompa do wody brudnej bo w takich sytuacjach liczy się wydajność i możliwość pracy bez dostępu do prądu
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Oferta ogrodów - przez Steryd123 - 17.09.2025, 21:21
RE: Oferta ogrodów - przez KamilKowalski - 22.09.2025, 13:23
RE: Oferta ogrodów - przez TomeKMM5 - 22.09.2025, 23:35
RE: Oferta ogrodów - przez Kolonia3 - 23.09.2025, 12:18
RE: Oferta ogrodów - przez Seriz - 24.02.2026, 06:54
RE: Oferta ogrodów - przez KamilKowalski - 27.03.2026, 12:04
|