26.03.2026, 20:06
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.03.2026, 20:14 przez brydzewska.)
Stoję przed wyborem nowego auta i rozważam różne opcje napędu. Temat lpg czy diesel jest bardzo ciekawy, bo oba rozwiązania mają swoje zalety. Z tego co czytam, instalacja gazowa może znacząco obniżyć koszty eksploatacji nawet w dieslu.
Rozważam zakup sprzętu do laboratorium i interesuje mnie automatyzacja procesów analitycznych. W tym kontekście ciekawie wygląda titrator automatyczny, który znacząco przyspiesza pracę. Jak wygląda jego obsługa na co dzień?
(26.03.2026, 20:06)brydzewska napisał(a): Stoję przed wyborem nowego auta i rozważam różne opcje napędu. Temat lpg czy diesel jest bardzo ciekawy, bo oba rozwiązania mają swoje zalety. Z tego co czytam, instalacja gazowa może znacząco obniżyć koszty eksploatacji nawet w dieslu.
Rozważam zakup sprzętu do laboratorium i interesuje mnie automatyzacja procesów analitycznych. W tym kontekście ciekawie wygląda titrator automatyczny, który znacząco przyspiesza pracę. Jak wygląda jego obsługa na co dzień?
