02.03.2026, 12:10
Mam nastolatka, którego naprawdę trudno czymkolwiek zainteresować, a tu wrócił z obozu z nowymi znajomościami i planami na kolejny wyjazd. Podobało mu się, że nie był traktowany jak dziecko, tylko miał wpływ na wybór aktywności. Sporo integracji, wyzwań i wieczornych wydarzeń. Jeśli macie starsze dzieci, sprawdźcie https://www.hugoyorck.pl/kolonie-dla-mlodziezy/ Moim zdaniem to ciekawa alternatywa dla typowych obozów. A akurat jest jeszcze trochę czasu na wybór kolonii
