01.03.2026, 18:26
Pytasz co u mnie słychac to tu odpowiem
Otóż, niedziela jak każda inna, dużo pracy, dzielę czas na kompa, wnusię i pracę. Od jutra idę na zastępstwo na dwa tygodnie, więc stałe godziny pracy będę miała przynajmniej ale za to mniej czasu na forum
Otóż, niedziela jak każda inna, dużo pracy, dzielę czas na kompa, wnusię i pracę. Od jutra idę na zastępstwo na dwa tygodnie, więc stałe godziny pracy będę miała przynajmniej ale za to mniej czasu na forum
