No czemu nie? Ja uważam, to za bardzo dobre rozwiązanie przede wszystkim dla kieszeni
i też dlatego, że taka siatka super się wtapia w otoczenie.
Zerknij sobie tu http://www.perfopol.pl/pl/Siatki_zgrzewane i zamów to co Ci jest potrzebne.
Mnie też czeka wykonanie ogrodzenia więc w tym temacie aktualnie bardzo dużo siedzę.
i też dlatego, że taka siatka super się wtapia w otoczenie.
Zerknij sobie tu http://www.perfopol.pl/pl/Siatki_zgrzewane i zamów to co Ci jest potrzebne.
Mnie też czeka wykonanie ogrodzenia więc w tym temacie aktualnie bardzo dużo siedzę.
