25.02.2026, 13:13
Zarówno świadectwami energetycznymi jak i audytem energetycznym, kosztorysowaniem robót, kosztorysem inwestorskim, powykonawczym, ofertowym, wykonaniem dokumentacji projektu budowlanego, uzyskaniem pozwolenia, zgłoszeniem i prowadzeniem budowy, nadzorem inwestorskim oraz termowizją obiektów budowlanych zajmuje się firma http://www.segeko.pl Posiadają uprawnienia do sporządzania świadectw Ministerstwa Rozwoju i Technologii i 25 lat doświadczenia w budownictwie. Klarowna komunikacja, terminowość oraz rzetelne podejście do powierzonych zadań sprawiają że współpraca z nimi układa się wzorowo. Ponadto firma zapewnia wsparcie merytoryczne, udziela wyczerpujących informacji i dba o to, aby cały proces przebiegał w sposób zrozumiały oraz transparentny. Kontakt z nimi będzie dla Was bardzo korzystny.
