14.02.2026, 21:52
To jest bardzo fajne, może te rangi przyznawać za jakieś "zasługi" na forum? Na przykład za aktywność, za spam też bym przyznawała
Spamer Miesiąca
Spamer Miesiąca
|
Chętna/ny na range
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Chętna/ny na range - przez Anetka - 04.02.2026, 13:31
RE: Chętna/ny na range - przez nela - 14.02.2026, 21:52
RE: Chętna/ny na range - przez Anetka - 14.02.2026, 23:46
RE: Chętna/ny na range - przez nela - 15.02.2026, 17:24
|