13.02.2026, 21:21
Odkąd nie słodzę piję głownie kawę latte, cappuccino, latte macchiato
|
Kawa
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
RE: Kawa - przez nela - 13.02.2026, 21:21
|