04.02.2026, 23:59
Depresja to poważna choroba , ja miewałam ale tylko chyba raz , depresja po poporodowa byla ehhh nie jest to fajne a nawet to jest przerażające bo może się skończyć . Miewasz ta chorobę? Znasz ta chorobę?
|
Depresja
|
|
04.02.2026, 23:59
Depresja to poważna choroba , ja miewałam ale tylko chyba raz , depresja po poporodowa byla ehhh nie jest to fajne a nawet to jest przerażające bo może się skończyć . Miewasz ta chorobę? Znasz ta chorobę?
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników! |
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Depresja - przez Mentorka - 04.02.2026, 23:59
|