12.01.2020, 21:49
A ja już jestem na etapie wykończenia. New House oddało nasz nowy domek, niedługo będziemy mieć już pozwolenie na użytkowanie, przyłącza i numer
Wtedy wchodzimy z wykończeniówką i mam nadzieję w lecie się wprowadzić na spokojnie :-)
Wtedy wchodzimy z wykończeniówką i mam nadzieję w lecie się wprowadzić na spokojnie :-)
