11.01.2020, 00:40
Powiem wam, iż z doświadczenia wiem, że szambo się nie opłaca. Budowa może i tańsza niż przydomowej oczyszczalni, ale eksploatacja kosztowniejsza a i roboty z tym za dużo, trzeba ciągle pamiętać o wywozie nieczystości. Ja mam oczyszczalnię biologiczną EKO-BIO 4000 i to był bardzo dobry wybór. https://oczyszczalnia.net/oczyszczalnie-biologiczne/ Roboty z nią mało - wywóz nieczystości odbywa się co ok. 9 miesięcy a oczyszczona woda służy nam do podlewania ogrodu. To jest świetna sprawa, jedna z lepszych inwestycji w domu.
