27.01.2026, 11:53
Interesuje mnie pompa ciepła głównie pod kątem kosztów w dłuższym czasie, a nie tylko ceny zakupu. Nie chcę później co roku dopłacać albo walczyć z ustawieniami. Da się to ogarnąć bez przepłacania?
|
pompa ciepła
|
|
27.01.2026, 11:53
Interesuje mnie pompa ciepła głównie pod kątem kosztów w dłuższym czasie, a nie tylko ceny zakupu. Nie chcę później co roku dopłacać albo walczyć z ustawieniami. Da się to ogarnąć bez przepłacania?
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników! |
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
pompa ciepła - przez musia - 27.01.2026, 11:53
RE: pompa ciepła - przez Madzik - 27.01.2026, 17:20
RE: pompa ciepła - przez samba66 - 28.01.2026, 13:13
RE: pompa ciepła - przez Karolinka525 - 28.01.2026, 13:41
RE: pompa ciepła - przez musia - 29.01.2026, 08:41
RE: pompa ciepła - przez felix0002 - 13.06.2026, 01:06
RE: pompa ciepła - przez zosia898 - 13.06.2026, 01:06
|