19.12.2025, 14:53
Nie jestem kawowym ekspertem, ale po zmianie ziaren kawa z ekspresu naprawdę smakuje lepiej. Aktualnie piję z http://skimacoffee.pl/ i raczej zostanę przy tej palarni.
|
Kawa
|
|
19.12.2025, 14:53
Nie jestem kawowym ekspertem, ale po zmianie ziaren kawa z ekspresu naprawdę smakuje lepiej. Aktualnie piję z http://skimacoffee.pl/ i raczej zostanę przy tej palarni.
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
RE: Kawa - przez olka1234 - 19.12.2025, 14:53
|