09.12.2025, 12:36
U mnie bardzo dobrze sprawdziła się instalacja gazowa do diesel . Miałam spore obawy przed montażem, ale po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że auto jedzie płynniej, jest bardziej dynamiczne i realnie mniej wydaję na paliwo. Jeśli ktoś się zastanawia, to naprawdę warto to rozważyć.
