30.11.2025, 10:03
Od jakiegoś czasu parzę kawę tylko w dripie i szukam jasno palonej Arabici z wyraźnymi nutami owocowymi. Zastanawiam się, jaka kawa ziarnista z tej oferty najlepiej sprawdzi się w tej metodzie. Czytałam, że mają ciekawe kawy jednorodne. Myślę o zakupie, bo wydaje mi się, że świeżo palone ziarna to podstawa dobrej kawy. Czy ktoś z Was może polecić konkretne ziarno z Ameryki Środkowej lub Afryki, które ma ten pożądany, kwaskowy profil?
