27.11.2025, 09:44
U nas wygrała klimatyzacja multi-split od Aiwa i serio nie żałujemy. Jedna jednostka zewnętrzna, trzy wewnętrzne w pokojach, wszystko spięte w jeden system. Plusy: cicho chodzi, ma Wi-Fi (można sterować z telefonu), tryb nocny i fajny design – nie szpeci ściany. No i Aiwa to japońska marka z długą gwarancją, więc jest ten spokój, że sprzęt nie padnie po jednym sezonie.
